Usisivač za dubinsko pranje Karcher SE3 Compact Home Floor
4,6
(22)
25.492,00
Akcija traje do 31.05.2026 10:35
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Garancija | 2 godine |
| Boja | Bela |
| Snaga | 500 W |
| Zapremina kese / posude | l |
| Dimenzije | 450 × 225 × 260 mm (D, Š, V) |
| Dužina creva | 1.9 m |
| Oprema | - Mlaznica za raspršivanje i usisavanje: 2 Kom, 0.5 m, Plastika - 2-u-1 mlaznica za ekstrakciju raspršivanjem XXL - Mlaznica za pranje pukotina - Deterdžent: Sredstvo za čišćenje tepiha RM 519 (100 ml), 100 ml - 2-u-1 komforni sistem: integrisano crevo za raspršivanje |
| Zapremina posude za čistu/prljavu vodu | 1.7/2.9 l l |
| Težina | 5.57 kg |
| Uvoznik | Karcher d.o.o. Beograd |
| Zemlja porekla | - |
| Model | SE3 Compact Home Floor |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Garancija | 2 godine |
| Boja | Bela |
| Snaga | 500 W |
| Zapremina kese / posude | l |
| Dimenzije | 450 × 225 × 260 mm (D, Š, V) |
| Dužina creva | 1.9 m |
| Oprema | - Mlaznica za raspršivanje i usisavanje: 2 Kom, 0.5 m, Plastika - 2-u-1 mlaznica za ekstrakciju raspršivanjem XXL - Mlaznica za pranje pukotina - Deterdžent: Sredstvo za čišćenje tepiha RM 519 (100 ml), 100 ml - 2-u-1 komforni sistem: integrisano crevo za raspršivanje |
| Zapremina posude za čistu/prljavu vodu | 1.7/2.9 l l |
| Težina | 5.57 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.