Usisivač Karcher SE4
4,7
(11)
32.292,00
Akcija traje do 31.05.2026 10:35
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Lučani | Jugoslovenske Armije 6 | 032/819-528 | |
| Ivanjica | Bukovica 67A | 032/652-014 | |
| Ivanjica | Centralni magacin |
| Garancija | 2 godine |
| Boja | Bela |
| Vrsta aparata | Sa posudom za prašinu |
| Snaga | 1000 W |
| Zapremina kese / posude | 4 l |
| Bežični | Ne |
| Karakteristike | - Kapacitet posude za svežu vodu 4l - Kapacitet posude za prljavu vodu 4l - Kabal za napajanje 6m |
| Oprema | - Mlaznica za raspršivanje i usisavanje: 2 Kom, 0.5 m, Plastika - Podna mlaznica sa pričvršćenjem za tvrdu površinu: 227 mm - Mokra i suva vakuumska podna mlaznica: Spojnica za upotrebu na tvrdim podovima i tepisima - Uski nastavak - Nastavak za tapacir - Penasti filter - Deterdžent: Sredstvo za čišćenje tepiha RM 519 (100 ml), 100 ml - Filterska vrećica od netkanog tekstila: 1 Kom 2-u-1 komforni sistem: integrisano crevo za raspršivanje |
| Težina | 7.60 kg |
| Uvoznik | KARCHER d.o.o. Beograd |
| Zemlja porekla | Rumunija |
| Model | SE4 |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Garancija | 2 godine |
| Boja | Bela |
| Vrsta aparata | Sa posudom za prašinu |
| Snaga | 1000 W |
| Zapremina kese / posude | 4 l |
| Bežični | Ne |
| Karakteristike | - Kapacitet posude za svežu vodu 4l - Kapacitet posude za prljavu vodu 4l - Kabal za napajanje 6m |
| Oprema | - Mlaznica za raspršivanje i usisavanje: 2 Kom, 0.5 m, Plastika - Podna mlaznica sa pričvršćenjem za tvrdu površinu: 227 mm - Mokra i suva vakuumska podna mlaznica: Spojnica za upotrebu na tvrdim podovima i tepisima - Uski nastavak - Nastavak za tapacir - Penasti filter - Deterdžent: Sredstvo za čišćenje tepiha RM 519 (100 ml), 100 ml - Filterska vrećica od netkanog tekstila: 1 Kom 2-u-1 komforni sistem: integrisano crevo za raspršivanje |
| Težina | 7.60 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.