Usisivač Karcher SE4 Plus
4,5
(20)
36.967,00
Akcija traje do 31.05.2026 10:35
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Boška Petrovića 28 | 032/663-050 | |
| Požega | Knjaza Miloša 28 | 031/38-25-360 | |
| Ivanjica | Bukovica 67A | 032/652-014 | |
| Čačak | Gospodar Jovanova 21 | 032/34-77-34 |
Telefon: 032/663-050
Telefon: 031/38-25-360
Telefon: 032/652-014
Čačak
Gospodar Jovanova 21
Telefon: 032/34-77-34
| Garancija | 2 godine |
| Snaga | 1000 W |
| Zapremina kese / posude | l |
| Zapremina rezervoara | 4/4 l l |
| Karakteristike | - Čistač visokih performansi za tepihe i tapacirung, za velike tekstilne površine - Višenamenski, 3 u 1, funkcija suvog i mokrog usisavanja - Pribor za suvo usisavanje, pribor za dubinsko čišćenje, RM 519 (1 l) |
| Dužina kabla | 600 cm |
| Oprema | - Dužina usisnog creva: 2 m - Mlaznica za raspršivanje i usisavanje: 2 Kom, 0.5 m, Plastika - Podna mlaznica sa pričvršćenjem za tvrdu površinu: 227 mm - Operite mlaznicu za tapaciranje: 88 mm - Mlaznica za pranje pukotina - Mokra i suva vakuumska podna mlaznica: Spojnica za upotrebu na tvrdim podovima i tepisima - Uski nastavak - Nastavak za tapacir - Penasti filter - Deterdžent: Sredstvo za čišćenje tepiha RM 519 (100 ml), 1 l |
| Zapremina posude za čistu/prljavu vodu | 4 / 4 l l |
| Težina | 10.90 kg |
| Uvoznik | KARCHER DOO |
| Zemlja porekla | - |
| Model | SE4 Plus |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Garancija | 2 godine |
| Snaga | 1000 W |
| Zapremina kese / posude | l |
| Zapremina rezervoara | 4/4 l l |
| Karakteristike | - Čistač visokih performansi za tepihe i tapacirung, za velike tekstilne površine - Višenamenski, 3 u 1, funkcija suvog i mokrog usisavanja - Pribor za suvo usisavanje, pribor za dubinsko čišćenje, RM 519 (1 l) |
| Dužina kabla | 600 cm |
| Oprema | - Dužina usisnog creva: 2 m - Mlaznica za raspršivanje i usisavanje: 2 Kom, 0.5 m, Plastika - Podna mlaznica sa pričvršćenjem za tvrdu površinu: 227 mm - Operite mlaznicu za tapaciranje: 88 mm - Mlaznica za pranje pukotina - Mokra i suva vakuumska podna mlaznica: Spojnica za upotrebu na tvrdim podovima i tepisima - Uski nastavak - Nastavak za tapacir - Penasti filter - Deterdžent: Sredstvo za čišćenje tepiha RM 519 (100 ml), 1 l |
| Zapremina posude za čistu/prljavu vodu | 4 / 4 l l |
| Težina | 10.90 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.