Usisivač za dubinsko pranje Karcher SE2 Spot Care
16.990,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Garancija | 2 godine |
| Snaga | 450 W |
| Zapremina kese / posude | l |
| Dimenzije | 385 × 215 × 310 mm |
| Karakteristike | - Dokazana Kärcher tehnologija za optimalne rezultate čišcenja - Dubinsko čišćenje vlakana tekstilnih površina. - Niska zaostala vlaga za brzo sušenje tekstilnih površina. - Brzo i lako čišćenje zahvaljujući efikasnoj metodi čišćenja raspršivanjem u kombinaciji sa snažnim, ali energetski efikasnim motorom. - Specijalno razvijeni dodaci za lako dubinsko čišcenje vlakana - Mlaznica za prskanje tapaciranog materijala omogućava brzo i jednostavno uklanjanje ukorenjene prljavštine. - Integrisano crevo za prskanje za dodatnu udobnost prilikom čišćenja. - Četka za uklanjanje mrlja za ciljano i efikasno čišćenje tvrdokornih ili osušenih mrlja. - Ultrakompaktni uređaj koji štedi prostor - Flexibilan, takođe i u uskim ili teško dostupnim područjima. - Sa praktičnom ručkom za brz i udoban transport uređaja. - Skladištenje koje štedi prostor |
| Dužina kabla | 4,5 m cm |
| Dužina creva | 1,8 m m |
| Zapremina posude za čistu/prljavu vodu | 1,5/0,8 l l |
| Težina | 4.74 kg |
| Uvoznik | Karcher d.o.o. Beograd |
| Zemlja porekla | - |
| Model | SE2 Spot Care |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Garancija | 2 godine |
| Snaga | 450 W |
| Zapremina kese / posude | l |
| Dimenzije | 385 × 215 × 310 mm |
| Karakteristike | - Dokazana Kärcher tehnologija za optimalne rezultate čišcenja - Dubinsko čišćenje vlakana tekstilnih površina. - Niska zaostala vlaga za brzo sušenje tekstilnih površina. - Brzo i lako čišćenje zahvaljujući efikasnoj metodi čišćenja raspršivanjem u kombinaciji sa snažnim, ali energetski efikasnim motorom. - Specijalno razvijeni dodaci za lako dubinsko čišcenje vlakana - Mlaznica za prskanje tapaciranog materijala omogućava brzo i jednostavno uklanjanje ukorenjene prljavštine. - Integrisano crevo za prskanje za dodatnu udobnost prilikom čišćenja. - Četka za uklanjanje mrlja za ciljano i efikasno čišćenje tvrdokornih ili osušenih mrlja. - Ultrakompaktni uređaj koji štedi prostor - Flexibilan, takođe i u uskim ili teško dostupnim područjima. - Sa praktičnom ručkom za brz i udoban transport uređaja. - Skladištenje koje štedi prostor |
| Dužina kabla | 4,5 m cm |
| Dužina creva | 1,8 m m |
| Zapremina posude za čistu/prljavu vodu | 1,5/0,8 l l |
| Težina | 4.74 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.