Televizor Vox 40VDF754 Smart, LED, Full HD, 40"(102cm), DVB-T2/C/S2
4,7
(22)
19.990,00
Poslednja cena
| Dijagonala ekrana | 40" (102 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | LED |
| Rezolucija ekrana | 1920x1080 (Full HD) |
| Smart TV | Da |
| Android | Ne |
| HDMI | 2 |
| USB | 1 |
| Garancija | 3 godine |
| Energetski razred | E |
| Funkcije | - VIDAA store, - Web Browser, - YouTube, - Netflix, - Prime video, - EON,Disney+, - EON, - Deezer, - Plex, - Basic Hotel Mode |
| Težina | 7.00 kg |
| Uvoznik | ERG DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | Televizor Vox 40VDF754 |
| Podaci o uređaju | Preuzmi specifikaciju |
4,4
(8)
20.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,3
(15)
17.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,6
(19)
20.990 RSD
NEDOSTUPAN
21.999 RSD
NEDOSTUPAN
4,4
(12)
23.990 RSD
NEDOSTUPAN
3,9
(17)
21.990 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 40" (102 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | LED |
| Rezolucija ekrana | 1920x1080 (Full HD) |
| Smart TV | Da |
| Android | Ne |
| HDMI | 2 |
| USB | 1 |
| Garancija | 3 godine |
| Energetski razred | E |
| Funkcije | - VIDAA store, - Web Browser, - YouTube, - Netflix, - Prime video, - EON,Disney+, - EON, - Deezer, - Plex, - Basic Hotel Mode |
| Težina | 7.00 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.