Televizor Vox 43CBF050B LED, Full HD, 43"(109cm), DVB-T2/C/S2
3,9
(17)
21.990,00
Poslednja cena
| Dijagonala ekrana | 43'' (109 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | LED |
| Rezolucija ekrana | 1920x1080 (Full HD) |
| Smart TV | Ne |
| Android | Ne |
| HDMI | 2 |
| USB | 1 |
| Garancija | 3 godine |
| Energetski razred | F |
| Karakteristike | - Odziv slike 60 Hz - Snaga zvučnika 2 x 8W RMS - H.264, H.265 |
| Ostali priključci | - Antenna input, - AV input, - SPDIF input |
| Težina | 7.70 kg |
| Uvoznik | ERG DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | 43CBF050B |
4,6
(13)
18.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,7
(7)
19.490 RSD
NEDOSTUPAN
4,4
(8)
20.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,3
(15)
17.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,7
(18)
22.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,5
(15)
21.990 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 43'' (109 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | LED |
| Rezolucija ekrana | 1920x1080 (Full HD) |
| Smart TV | Ne |
| Android | Ne |
| HDMI | 2 |
| USB | 1 |
| Garancija | 3 godine |
| Energetski razred | F |
| Karakteristike | - Odziv slike 60 Hz - Snaga zvučnika 2 x 8W RMS - H.264, H.265 |
| Ostali priključci | - Antenna input, - AV input, - SPDIF input |
| Težina | 7.70 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.