Televizor Fox 32DTV231E LED, HD Ready, 32"(81cm), ATV/DTV-T/T2/C/S2
4,4
(10)
11.490,00
Dostava
Na stanju
Telefon: 032/663-050
Telefon: 031/38-25-360
Telefon: 032/819-528
Telefon: 032/652-014
Čačak
Gospodar Jovanova 21
Telefon: 032/34-77-34
Ivanjica
Centralni magacin
| Dijagonala ekrana | 32" (81 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | LED |
| Rezolucija ekrana | 1366x768 (HD Ready) |
| Smart TV | Ne |
| Android | Ne |
| HDMI | 2 |
| USB | 1 |
| Garancija | 3 godine |
| Energetski razred | F |
| Karakteristike | - Osvetljenost ekrana: 200 cd - Vreme odziva: 12 ms - Ugao gledanja (H°/V°): 178°/178° - PVR - Snaga zvučnika: 2x10 W |
| Ostali priključci | - CI+ - Koaksijalni audio izlaz - Izlaz za slušalice |
| Težina | 3.50 kg |
| Proizvođač | Vimport DOO |
| Zemlja porekla | Srbija |
| Model | 32DTV231E |
| Podaci o uređaju | Preuzmi specifikaciju |
4,0
(7)
9.990 RSD
NEDOSTUPAN
11.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,4
(11)
13.990 RSD
NEDOSTUPAN
5,0
(9)
12.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,1
(8)
17.990 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 32" (81 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | LED |
| Rezolucija ekrana | 1366x768 (HD Ready) |
| Smart TV | Ne |
| Android | Ne |
| HDMI | 2 |
| USB | 1 |
| Garancija | 3 godine |
| Energetski razred | F |
| Karakteristike | - Osvetljenost ekrana: 200 cd - Vreme odziva: 12 ms - Ugao gledanja (H°/V°): 178°/178° - PVR - Snaga zvučnika: 2x10 W |
| Ostali priključci | - CI+ - Koaksijalni audio izlaz - Izlaz za slušalice |
| Težina | 3.50 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.