Televizor Fox 43WOS626D Smart, 4K UHD, 43"(109 cm), DVB-C/T/T2/S/S2
4,8
(15)
25.990,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Dijagonala ekrana | 43'' (109 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | LED |
| Rezolucija ekrana | 3840 x 2160 piksela |
| Smart TV | Da |
| HDMI | - 3 x |
| USB | - 2 x |
| Garancija | 2 godine |
| Energetski razred | F |
| Karakteristike | - 60 Hz - Funkcije: - Deljenje ekrana sa mobilnim uređajem i računarom - ThinQ AI - Glasovne komande - Magični daljinski upravljač sa senzorom pokreta - Aplikacije: - Youtube - Netflix -Prime Video |
| Težina | 7.50 kg |
| Uvoznik | VIMPORT DOO BEOGRAD, BEOGRAD - ZEMUN |
| Zemlja porekla | - |
| Model | 43WOS626D |
4,6
(21)
21.990 RSD
4,7
(10)
32.990 RSD
4,9
(21)
73.990 RSD
5,0
(3)
29.990 RSD
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 43'' (109 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | LED |
| Rezolucija ekrana | 3840 x 2160 piksela |
| Smart TV | Da |
| HDMI | - 3 x |
| USB | - 2 x |
| Garancija | 2 godine |
| Energetski razred | F |
| Karakteristike | - 60 Hz - Funkcije: - Deljenje ekrana sa mobilnim uređajem i računarom - ThinQ AI - Glasovne komande - Magični daljinski upravljač sa senzorom pokreta - Aplikacije: - Youtube - Netflix -Prime Video |
| Težina | 7.50 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.