Televizor Vox 43SBV684F Smart, LED, FHD, 43"(109 cm), DVB-T2/C/S2
4,8
(22)
26.990,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Dijagonala ekrana | 43'' (109 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | LED |
| Rezolucija ekrana | 1920x1080 (Full HD) |
| Smart TV | Da |
| HDMI | - 3 x |
| USB | - 2 x |
| Garancija | 2 godine |
| Energetski razred | F |
| Karakteristike | - Smart opcije: - Funkcije: - Internet pretraživač - Miracast - Aplikacije: - VIDAA Store - Youtube - Netflix - Prime Video - EON - Disney+ - Deezer - FLex - 60 Hz |
| Težina | 9.27 kg |
| Uvoznik | ERG DOO, ŠIMANOVCI |
| Zemlja porekla | - |
| Model | 43SBV684F |
4,7
(18)
22.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,0
(9)
25.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,5
(15)
21.990 RSD
NEDOSTUPAN
3,9
(7)
25.990 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 43'' (109 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | LED |
| Rezolucija ekrana | 1920x1080 (Full HD) |
| Smart TV | Da |
| HDMI | - 3 x |
| USB | - 2 x |
| Garancija | 2 godine |
| Energetski razred | F |
| Karakteristike | - Smart opcije: - Funkcije: - Internet pretraživač - Miracast - Aplikacije: - VIDAA Store - Youtube - Netflix - Prime Video - EON - Disney+ - Deezer - FLex - 60 Hz |
| Težina | 9.27 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.