Televizor Fox 85WOS640EU Smart, LED, 4K UHD, 85"(215 cm), DVB-C/T/T2/S/S2
4,7
(7)
96.990,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Dijagonala ekrana | 85" (215cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | LED |
| Rezolucija ekrana | 3840 x 2160 piksela |
| Smart TV | Da |
| HDMI | - 3 x |
| USB | - 2 x |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 50.00 kg |
| Uvoznik | VIMPORT DOO BEOGRAD, BEOGRAD - ZEMUN |
| Zemlja porekla | - |
| Model | 85WOS640EU |
4,8
(15)
25.990 RSD
5,0
(4)
29.990 RSD
4,8
(17)
39.990 RSD
4,9
(21)
73.990 RSD
5,0
(4)
31.990 RSD
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 85" (215cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | LED |
| Rezolucija ekrana | 3840 x 2160 piksela |
| Smart TV | Da |
| HDMI | - 3 x |
| USB | - 2 x |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 50.00 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.