Televizor Fox 32WOS650C DLED Smart, HD Ready, 32''(81 cm), ATV/DTV-C,T,T2,S,S2
13.990,00
Poslednja cena
| Dijagonala ekrana | 32" (81 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | Direct LED (DLED) |
| Rezolucija ekrana | 1366x768 (HD Ready) |
| Smart TV | Da |
| Android | Ne |
| HDMI | x 3 |
| USB | x 2 |
| Garancija | 3 godine |
| Energetski razred | E |
| Težina | 4.80 kg |
| Uvoznik | Vimport DOO |
| Zemlja porekla | - |
| Model | 32WOS650C |
13.490 RSD
NEDOSTUPAN
44.990 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 32" (81 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | Direct LED (DLED) |
| Rezolucija ekrana | 1366x768 (HD Ready) |
| Smart TV | Da |
| Android | Ne |
| HDMI | x 3 |
| USB | x 2 |
| Garancija | 3 godine |
| Energetski razred | E |
| Težina | 4.80 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.