Televizor Vox 43QVF684 Smart, DLED, Full HD 43''(109 cm), DVB-T2/C/S2
24.990,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Požega | Knjaza Miloša 28 | 031/38-25-360 | |
| Čačak | Gospodar Jovanova 21 | 032/34-77-34 | |
| Ivanjica | Centralni magacin |
| Dijagonala ekrana | 43'' (109 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | Direct LED (DLED) |
| Rezolucija ekrana | 1920x1080 (Full HD) |
| Smart TV | Da |
| HDMI | x 3 |
| USB | x 2 |
| Garancija | 3 godine |
| Energetski razred | E |
| Težina | 9.10 kg |
| Uvoznik | ERG DOO, ŠIMANOVCI |
| Zemlja porekla | - |
| Model | 43QVF684 |
44.990 RSD
NEDOSTUPAN
70.990 RSD
NEDOSTUPAN
55.990 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 43'' (109 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | Direct LED (DLED) |
| Rezolucija ekrana | 1920x1080 (Full HD) |
| Smart TV | Da |
| HDMI | x 3 |
| USB | x 2 |
| Garancija | 3 godine |
| Energetski razred | E |
| Težina | 9.10 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.