Televizor Vox 32WSB684H Smart, DLED, HD Ready, 32''(81 cm), DVB-T2/C/S2
15.990,00
Dostava
Na stanju
Telefon: 032/663-050
Telefon: 031/38-25-360
Telefon: 032/819-528
Telefon: 032/652-014
Čačak
Gospodar Jovanova 21
Telefon: 032/34-77-34
| Dijagonala ekrana | 32" (81 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | Direct LED (DLED) |
| Rezolucija ekrana | 1366x768 (HD Ready) |
| Smart TV | Da |
| Garancija | 3 godine |
| Energetski razred | E |
| Težina | 6.00 kg |
| Uvoznik | ERG DOO, ŠIMANOVCI |
| Zemlja porekla | - |
| Model | 32WSB684H |
13.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,6
(10)
16.990 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 32" (81 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | Direct LED (DLED) |
| Rezolucija ekrana | 1366x768 (HD Ready) |
| Smart TV | Da |
| Garancija | 3 godine |
| Energetski razred | E |
| Težina | 6.00 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.