Televizor Fox 32DTV241D, LED, HD, 32"(81 cm), DVB-T/T2/C/S2
4,7
(8)
11.490,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Dijagonala ekrana | 32" (81 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | LCD |
| Rezolucija ekrana | 1366x768 (HD Ready) |
| Smart TV | Ne |
| HDMI | - 3 x |
| USB | - 2 x |
| Garancija | 2 godine |
| Energetski razred | F |
| Težina | 3.10 kg |
| Uvoznik | VIMPORT DOO BEOGRAD, BEOGRAD - ZEMUN |
| Zemlja porekla | - |
| Model | 32DTV241D |
4,9
(11)
14.490 RSD
5,0
(9)
12.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,8
(15)
25.990 RSD
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 32" (81 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | LCD |
| Rezolucija ekrana | 1366x768 (HD Ready) |
| Smart TV | Ne |
| HDMI | - 3 x |
| USB | - 2 x |
| Garancija | 2 godine |
| Energetski razred | F |
| Težina | 3.10 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.