Blender Gorenje HBC807QB
4,3
(11)
7.990,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Požega | Knjaza Miloša 28 | 031/38-25-360 | |
| Ivanjica | Bukovica 67A | 032/652-014 | |
| Čačak | Gospodar Jovanova 21 | 032/34-77-34 | |
| Ivanjica | Centralni magacin |
Telefon: 031/38-25-360
Telefon: 032/652-014
Čačak
Gospodar Jovanova 21
Telefon: 032/34-77-34
Ivanjica
Centralni magacin
Četvorostruki nož koji je oštar I dugotrajan - Inovativno dizajniran nož od nerđajućeg čelika omogućava brzo i temeljno mešanje, sečenje i pasiranje vaše hrane.
Nakon upotrebe, jednostavno skinite nastavka za blendiranje (nogu) i operite je pod mlazom vode. Kao dodatak, uštedećete prostor za čuvanje.
| Snaga | 800 W |
| Zapremina posude | 0,5 l |
| Broj brzina | Regulacija brzine |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 1.80 kg |
| Uvoznik | Gorenje DOO Beograd |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | HBC807QB |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Snaga | 800 W |
| Zapremina posude | 0,5 l |
| Broj brzina | Regulacija brzine |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 1.80 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.