Usisivač štapni Gorenje SVC252FMBK
4,2
(6)
24.990,00
Poslednja cena
| Vrsta aparata | Štapni |
| Snaga | 172 W |
| Zapremina kese / posude | 0,5 l |
| Bežični | Da |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 2.60 kg |
| Uvoznik | Gorenje DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | SVC252FMBK |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Štapni |
| Snaga | 172 W |
| Zapremina kese / posude | 0,5 l |
| Bežični | Da |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 2.60 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.