Usisivač Gorenje SVC252GFR
4,6
(11)
13.990,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Bukovica 67A | 032/652-014 | |
| Čačak | Gospodar Jovanova 21 | 032/34-77-34 | |
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ekstremno trajanje do 70 minuta
Najnovija litijumska baterija omogućava znatno duže vreme usisavanja od prethodnih modela. Vreme trajanja do 70 minuta omogućava vam čišćenje kuće u jednom potezu. To zavisi od podešavanja brzine, tipa poda i snage čišćenja.
Zbog svoje snažne litijumske baterije sa 2.0000 mAh nećete osetiti nikakav gubitak usisne snage tokom rada. Čak i kada je baterija na pola kapaciteta i dalje ćete dobiti vrhunske performanse vašeg usisavača. Takođe ima povoljno skraćeno vreme punjenja. Samo 4 do 6 sati i spremni ste da ponovo očistite nered!
| Vrsta aparata | Štapni |
| Snaga | 155 W |
| Zapremina kese / posude | 0,5 l |
| HEPA filtracija | Da |
| Bežični | Da |
| Boja | Crvena |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 4.50 kg |
| Uvoznik | Gorenje DOO Beograd |
| Zemlja porekla | - |
| Model | SVC252GFR |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Štapni |
| Snaga | 155 W |
| Zapremina kese / posude | 0,5 l |
| HEPA filtracija | Da |
| Bežični | Da |
| Boja | Crvena |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 4.50 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.