Štapni usisivač Gorenje SVC216110FSIIBKA
4,5
(19)
13.990,00
Poslednja cena
| Vrsta aparata | Štapni |
| Snaga | 132 W |
| Zapremina kese / posude | 0,6 l |
| Bežični | Da |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Karakteristike | - Bežična upotreba - LED osvetljenje - Način čuvanja Uspravno na točkovima |
| Težina | 5.00 kg |
| Uvoznik | Gorenje DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | SVC216110FSIIBKA |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Štapni |
| Snaga | 132 W |
| Zapremina kese / posude | 0,6 l |
| Bežični | Da |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Karakteristike | - Bežična upotreba - LED osvetljenje - Način čuvanja Uspravno na točkovima |
| Težina | 5.00 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.