Usisivač Gorenje VCEA03GAPRACY
4,4
(9)
10.990,00
Poslednja cena
Usisivač je opremljen robusnim gumenim odbojnikom koji štiti i nameštaj i usisivač, ostavljajući vam jednu brigu manje.
Gumeni točkovi sprečavaju oštećenje osetljivijih podova i omogućavaju jednostavno kretanje usisivača. Usisivač ne ostavlja nikakve tragove ili ogrebotine po podu, bez obzira na to da li se kreće po glatkim ili grubim površinama.
Providna posuda za prašinu kapaciteta 3.3 L capaciteta, omogućava vam da lako proverite kada je potrebno pražnjenje. Takođe, posudu možete prazniti i ponovo koristiti neograničen broj puta.
| Vrsta aparata | Sa posudom za prašinu |
| Snaga | 700 W |
| Zapremina kese / posude | 3.3 l |
| HEPA filtracija | Da |
| Bežični | Ne |
| Boja | Crvena |
| Garancija | 2 godine |
| Sigurnosni sistem | Zaštita od pregrevanja - Da Zaštita kućišta (aktivni branik) - Da |
| Tehnički podaci | Prečnik cevi 35 mm Dužina cevi 800 mm Doseg (kabl + cev) 9 m Dužina priključnog kabla 7000 mm Buka (max.) 67 dB(A) Širina proizvoda 433 mm Visina proizvoda 279 mm Dubina proizvoda 268 mm Širina pakovanog proizvoda 565 mm Visina pakovanog proizvoda 330 mm Dubina pakovanog proizvoda 330 mm |
| Efikasnost | Usisna snaga - 180 W Protok vazduha (l/s) - 28.3 |
| Način upravljanja | - Upravljanje lokacija - Na aparatu - Podešavanja napajanja - Senzorsko upravljanje na dodir - Lagani start motora - Da - Indikator napunjenosti - Ne |
| Oprema | - Broj nastavaka - 3 komadi - Četka - XpandZone četka - Četka za parket - Četka za tepih - Ručka - Gumena drška - Točkovi - Gumirani - Broj točkova - 3 kom - Namotavanje priključnog kabla - Da - Mesto za držanje cevi - Da - Number of filters - Dupla HEPA filtracija |
| Težina | 7.80 kg |
| Uvoznik | Gorenje DOO Beograd |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | VCEA03GAPRACY |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Sa posudom za prašinu |
| Snaga | 700 W |
| Zapremina kese / posude | 3.3 l |
| HEPA filtracija | Da |
| Bežični | Ne |
| Boja | Crvena |
| Garancija | 2 godine |
| Sigurnosni sistem | Zaštita od pregrevanja - Da Zaštita kućišta (aktivni branik) - Da |
| Tehnički podaci | Prečnik cevi 35 mm Dužina cevi 800 mm Doseg (kabl + cev) 9 m Dužina priključnog kabla 7000 mm Buka (max.) 67 dB(A) Širina proizvoda 433 mm Visina proizvoda 279 mm Dubina proizvoda 268 mm Širina pakovanog proizvoda 565 mm Visina pakovanog proizvoda 330 mm Dubina pakovanog proizvoda 330 mm |
| Efikasnost | Usisna snaga - 180 W Protok vazduha (l/s) - 28.3 |
| Način upravljanja | - Upravljanje lokacija - Na aparatu - Podešavanja napajanja - Senzorsko upravljanje na dodir - Lagani start motora - Da - Indikator napunjenosti - Ne |
| Oprema | - Broj nastavaka - 3 komadi - Četka - XpandZone četka - Četka za parket - Četka za tepih - Ručka - Gumena drška - Točkovi - Gumirani - Broj točkova - 3 kom - Namotavanje priključnog kabla - Da - Mesto za držanje cevi - Da - Number of filters - Dupla HEPA filtracija |
| Težina | 7.80 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.