Usisivač Gorenje VCE03SPRCY
4,9
(9)
8.990,00
Dostava
Na stanju
Telefon: 032/652-014
Ivanjica
Centralni magacin
| Vrsta aparata | Sa posudom za prašinu |
| Snaga | 198 W |
| Zapremina kese / posude | 1,7 l |
| HEPA filtracija | Da |
| Bežični | Ne |
| Boja | Crvena |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 9.40 kg |
| Uvoznik | Gorenje DOO |
| Zemlja porekla | - |
| Model | VCE03SPRCY |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Sa posudom za prašinu |
| Snaga | 198 W |
| Zapremina kese / posude | 1,7 l |
| HEPA filtracija | Da |
| Bežični | Ne |
| Boja | Crvena |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 9.40 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.