Usisivač Gorenje VC2303SPRCY
4,3
(7)
10.990,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Čačak | Gospodar Jovanova 21 | 032/34-77-34 |
Čačak
Gospodar Jovanova 21
Telefon: 032/34-77-34
Automatsko namotavanje kablova, standardna oprema Gorenje usisivača, automatski će namotati kabl nazad u kućište uređaja.
Usisivač je opremljen sa setom od tri dodatna nastavka za lakše čišćenje vašeg doma.
| Vrsta aparata | Sa kesom za prašinu |
| Snaga | 2300 W |
| Zapremina kese / posude | 1,7 l |
| HEPA filtracija | Da |
| Bežični | Ne |
| Boja | Crvena |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 8.40 kg |
| Uvoznik | Gorenje DOO Beograd |
| Zemlja porekla | - |
| Model | VC2303SPRCY |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Sa kesom za prašinu |
| Snaga | 2300 W |
| Zapremina kese / posude | 1,7 l |
| HEPA filtracija | Da |
| Bežični | Ne |
| Boja | Crvena |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 8.40 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.