Televizor Vox 32DSA311B, DLED, HD Ready, 32"(81cm), DVB-T/T2/S2/C
4,7
(9)
12.990,00
Poslednja cena
Fantastična PVR opcija koja snima sadržaj koji korisnik gleda i čuva ga u digitalnom formatu na USB memoriju ili na eksterni hard disk za pristupanje omiljenom sadržaju u svakom trenutku.
Direct LED je pozadinsko osvetljenje koju emituju LED diode raspoređene celom dužinom iza ekrana. Prednost ovakvog ujednačenog pozadinskog osvetljenja je visok nivo kontrasta, kao i visok nivo osvetljenosti.
| Dijagonala ekrana | 32" (81 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | Direct LED (DLED) |
| Rezolucija ekrana | 1366x768 (HD Ready) |
| Smart TV | Ne |
| HDMI | 2 |
| USB | 2 |
| Garancija | 3 godine |
| Karakteristike | PVR: Da Zvuk: Snaga zvučnika (RMS): 2 x 8 W DBX-TV (Total Sonic, Total Volume, Total Surround) VESA dimenzije: 200 x 200 |
| Funkcije | HEVC H.265 Hotel Mode CI+ |
| Ostali priključci | AV ulaz VGA COAX izlaz Izlaz za slušalice |
| Težina | 5.00 kg |
| Uvoznik | ERG DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | 32DSA311B |
4,4
(12)
15.490 RSD
NEDOSTUPAN
4,6
(10)
16.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,3
(9)
17.590 RSD
NEDOSTUPAN
4,3
(14)
10.990 RSD
NEDOSTUPAN
11.990 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 32" (81 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | Direct LED (DLED) |
| Rezolucija ekrana | 1366x768 (HD Ready) |
| Smart TV | Ne |
| HDMI | 2 |
| USB | 2 |
| Garancija | 3 godine |
| Karakteristike | PVR: Da Zvuk: Snaga zvučnika (RMS): 2 x 8 W DBX-TV (Total Sonic, Total Volume, Total Surround) VESA dimenzije: 200 x 200 |
| Funkcije | HEVC H.265 Hotel Mode CI+ |
| Ostali priključci | AV ulaz VGA COAX izlaz Izlaz za slušalice |
| Težina | 5.00 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.