Televizor Vox 32DSA680B LED, HD Ready, 32"(81cm), DVB-T2/C/S2
4,4
(12)
15.490,00
Poslednja cena
| Dijagonala ekrana | 32" (81 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | LED |
| Rezolucija ekrana | 1366x768 (HD Ready) |
| Smart TV | Ne |
| HDMI | 2 |
| USB | 2 |
| Garancija | 3 godine |
| Karakteristike | - Hotel Mode, - Sleep Timer, - Multilanguage OSD, - PVR, Frameless |
| Tehnički podaci | Vesa standard 100 x 100 Dimenzije uređaja sa postoljem (ŠxVxD) 890x553x211 mm Dimenzije uređaja bez postolja (ŠxVxD) 890x511x75 mm Dimenzije spakovanog uređaja (ŠxVxD) 960x570x115 mm |
| Ostali priključci | - AV input, - Headphone out, - HDMI CEC, - Cl+, - COAX out, - VGA, - Mini YPbPR |
| Težina | 4.70 kg |
| Uvoznik | ERG DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | 32DSA680B |
| Podaci o uređaju | Preuzmi specifikaciju |
4,3
(13)
14.890 RSD
NEDOSTUPAN
4,5
(19)
15.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,7
(9)
12.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,4
(11)
13.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,2
(9)
13.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,7
(10)
17.490 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 32" (81 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | LED |
| Rezolucija ekrana | 1366x768 (HD Ready) |
| Smart TV | Ne |
| HDMI | 2 |
| USB | 2 |
| Garancija | 3 godine |
| Karakteristike | - Hotel Mode, - Sleep Timer, - Multilanguage OSD, - PVR, Frameless |
| Tehnički podaci | Vesa standard 100 x 100 Dimenzije uređaja sa postoljem (ŠxVxD) 890x553x211 mm Dimenzije uređaja bez postolja (ŠxVxD) 890x511x75 mm Dimenzije spakovanog uređaja (ŠxVxD) 960x570x115 mm |
| Ostali priključci | - AV input, - Headphone out, - HDMI CEC, - Cl+, - COAX out, - VGA, - Mini YPbPR |
| Težina | 4.70 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.