Televizor Vox 32DSA672B Led, HD Ready, 32"(81cm), DVB-T2/C/S2
4,3
(13)
14.890,00
Poslednja cena
Funkcija PVR - Opcija koja snima sadržaj koji korisnik gleda i čuva ga u digitalnom formatu na USB memoriji ili na eksternom hard disku za pristupanje omiljenom sadržaju u svakom trenutku.
1.07 Billion colors - Spektar koji čine više od milijardu boja pruža izuzetno prirodnu i vernu sliku.
Direct LED pozadinsko osvetljenje - Predstavlja pozadinsko osvetljenje koju emituju LED diode raspoređene celom dužinom iza ekrana. Prednost ovakvog ujednačenog pozadinskog osvetljenja je visok nivo kontrasta, kao i visok nivo osvetljenosti.
| Dijagonala ekrana | 32" (81 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | LED |
| Rezolucija ekrana | 1366x768 (HD Ready) |
| Smart TV | Ne |
| Android | Ne |
| HDMI | 3 |
| USB | 2 |
| Garancija | 3 godine |
| Karakteristike | - Hotel Mode, - Sleep Timer, - Multilanguage OSD, - PVR |
| Ostali priključci | - AV input, - Headphone out, - HDMI CEC, - Cl+, - COAX out, - VGA, - Mini YPbPR |
| Težina | 3.90 kg |
| Uvoznik | ERG |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | 32DSA672B |
4,4
(12)
15.490 RSD
NEDOSTUPAN
5,0
(9)
12.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,4
(16)
13.490 RSD
NEDOSTUPAN
13.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,2
(11)
11.490 RSD
NEDOSTUPAN
4,4
(11)
13.990 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 32" (81 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | LED |
| Rezolucija ekrana | 1366x768 (HD Ready) |
| Smart TV | Ne |
| Android | Ne |
| HDMI | 3 |
| USB | 2 |
| Garancija | 3 godine |
| Karakteristike | - Hotel Mode, - Sleep Timer, - Multilanguage OSD, - PVR |
| Ostali priključci | - AV input, - Headphone out, - HDMI CEC, - Cl+, - COAX out, - VGA, - Mini YPbPR |
| Težina | 3.90 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.