Televizor Vivax 50UHD10K Smart, LED, 4K UHD, 50"(127cm),DVB-T2/C/S2
4,8
(9)
35.990,00
Poslednja cena
| Dijagonala ekrana | 50" (127 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | LED |
| Rezolucija ekrana | 4K Ultra HD |
| Smart TV | Da |
| Android | Da |
| HDMI | 3 |
| USB | 2 |
| Garancija | 3 godine |
| Karakteristike | - Zaključavanje - CCD (Closed Caption) - EPG - Titlovi - LCN - Roditeljsko zaključavanje - Sat / Timer - Teletext - NICAM - USB PVR / Reprodukcija - Audio jezik - OSD - Audio Izlazna Snaga (RMS) 8W+8W - Zvuk AV Stereo |
| Funkcije | Chromecast Google voice assistant Youtube Netflix Prime video |
| Ostali priključci | - Audio/CVBS ulaz (Composite) 1x, Mini 3,5mm - CEC za HDMI - ARC za HDMI - SPDIF 1 (Optical) - RF ulaz (Antena) - F ulaz (Satelit) - CI ulaz - RJ45 |
| Težina | 12.10 kg |
| Uvoznik | KimTec d.o.o. |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | 50UHD10K |
27.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,6
(11)
35.990 RSD
NEDOSTUPAN
3,7
(6)
45.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,7
(14)
36.990 RSD
NEDOSTUPAN
3,9
(12)
32.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,3
(12)
35.990 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 50" (127 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | LED |
| Rezolucija ekrana | 4K Ultra HD |
| Smart TV | Da |
| Android | Da |
| HDMI | 3 |
| USB | 2 |
| Garancija | 3 godine |
| Karakteristike | - Zaključavanje - CCD (Closed Caption) - EPG - Titlovi - LCN - Roditeljsko zaključavanje - Sat / Timer - Teletext - NICAM - USB PVR / Reprodukcija - Audio jezik - OSD - Audio Izlazna Snaga (RMS) 8W+8W - Zvuk AV Stereo |
| Funkcije | Chromecast Google voice assistant Youtube Netflix Prime video |
| Ostali priključci | - Audio/CVBS ulaz (Composite) 1x, Mini 3,5mm - CEC za HDMI - ARC za HDMI - SPDIF 1 (Optical) - RF ulaz (Antena) - F ulaz (Satelit) - CI ulaz - RJ45 |
| Težina | 12.10 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.