Televizor Vivax 50UHD10K Smart, LED, 4K UHD, 50"(127cm),DVB-T2/C/S2
Poslednja cena
| Dijagonala ekrana | 50" (127 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | LED |
| Rezolucija ekrana | 4K Ultra HD |
| Smart TV | Da |
| Android | Da |
| HDMI | 3 |
| USB | 2 |
| Garancija | 3 godine |
| Karakteristike | - Zaključavanje - CCD (Closed Caption) - EPG - Titlovi - LCN - Roditeljsko zaključavanje - Sat / Timer - Teletext - NICAM - USB PVR / Reprodukcija - Audio jezik - OSD - Audio Izlazna Snaga (RMS) 8W+8W - Zvuk AV Stereo |
| Funkcije | Chromecast Google voice assistant Youtube Netflix Prime video |
| Ostali priključci | - Audio/CVBS ulaz (Composite) 1x, Mini 3,5mm - CEC za HDMI - ARC za HDMI - SPDIF 1 (Optical) - RF ulaz (Antena) - F ulaz (Satelit) - CI ulaz - RJ45 |
| Težina | 12.10 kg |
| Uvoznik | KimTec d.o.o. |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | 50UHD10K |
27.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,6
35.990 RSD
NEDOSTUPAN
3,7
4,7
3,9
4,3
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | LED |
| Smart TV | Da |
| Android | Da |
| HDMI | 3 |
| USB | 2 |
| Garancija | 3 godine |