Televizor Tesla 50E655BUS Smart, LED, 4K UHD, 50"(127cm), DVB-T/T2/C/S/S2
27.990,00
Poslednja cena
| Dijagonala ekrana | 50" (127 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | LED |
| Rezolucija ekrana | 4K Ultra HD |
| Smart TV | Da |
| Android | Da |
| HDMI | 3 |
| USB | 2 |
| Garancija | 3 godine |
| Energetski razred | E |
| Karakteristike | - ARC - Bluetooth - LAN priključak - Wi-Fi (ugrađen) |
| Funkcije | - HbbTV - Google Assistent - Glasovna kontrola - Chromecast - Aplikacije: - Netflix - Youtube - Prime Video - Deezer - Spotify - KODI - Disney+ - MAX |
| Ostali priključci | - CI+ - AV ulaz - RF ulaz - LNB ulaz - Digitalni optički audio izlaz |
| Težina | 10.50 kg |
| Uvoznik | COMTRADE DISTRIBUTION |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | TelevizorTesla50E655BUS |
25.490 RSD
NEDOSTUPAN
46.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,3
(6)
39.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,6
(11)
35.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,7
(14)
36.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,1
(14)
23.990 RSD
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 50" (127 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | LED |
| Rezolucija ekrana | 4K Ultra HD |
| Smart TV | Da |
| Android | Da |
| HDMI | 3 |
| USB | 2 |
| Garancija | 3 godine |
| Energetski razred | E |
| Karakteristike | - ARC - Bluetooth - LAN priključak - Wi-Fi (ugrađen) |
| Funkcije | - HbbTV - Google Assistent - Glasovna kontrola - Chromecast - Aplikacije: - Netflix - Youtube - Prime Video - Deezer - Spotify - KODI - Disney+ - MAX |
| Ostali priključci | - CI+ - AV ulaz - RF ulaz - LNB ulaz - Digitalni optički audio izlaz |
| Težina | 10.50 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.