Televizor Tesla 50S635BUS Smart, LED, 4K UHD, 50"(127cm), DVB-T/T2/C/S/S2
4,3
(6)
39.990,00
Poslednja cena
| Dijagonala ekrana | 50" (127 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | LED |
| Rezolucija ekrana | 4K Ultra HD |
| Smart TV | Da |
| Android | Da |
| HDMI | 3 |
| USB | 2 |
| Garancija | 2 + 3 godine garancije uz registraciju na sajtu proizvođača |
| Energetski razred | F |
| Karakteristike | - Osvežavanje: 60 Hz - High Dynamic Range (HDR) - Bluetooth - LAN priključak - Dinamički kontrast: 5000:1 - Wi-Fi: Wi-Fi (ugrađen) - Vreme odziva: 9.5 ms - Ugao gledanja (H°/V°): 170°/170° - HDR10 - HLG |
| Funkcije | - HbbTV - Chromecast - Google pomoćnik - Timeshift Aplikacije: - Netflix - Youtube - Youtube Kids - Prime Video - Google Play Store - Deezer - Spotify - Disney+ - EON - Orion TV |
| Ostali priključci | - CI+ - AV ulaz - RF ulaz - LNB ulaz - Digitalni optički audio izlaz |
| Težina | 9.00 kg |
| Uvoznik | COMTRADE DISTRIBUTION |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | 50S635BUS |
| Podaci o uređaju | Preuzmi specifikaciju |
25.490 RSD
NEDOSTUPAN
27.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,0
(9)
28.690 RSD
NEDOSTUPAN
4,5
(10)
93.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,5
(12)
63.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,1
(8)
35.990 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 50" (127 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | LED |
| Rezolucija ekrana | 4K Ultra HD |
| Smart TV | Da |
| Android | Da |
| HDMI | 3 |
| USB | 2 |
| Garancija | 2 + 3 godine garancije uz registraciju na sajtu proizvođača |
| Energetski razred | F |
| Karakteristike | - Osvežavanje: 60 Hz - High Dynamic Range (HDR) - Bluetooth - LAN priključak - Dinamički kontrast: 5000:1 - Wi-Fi: Wi-Fi (ugrađen) - Vreme odziva: 9.5 ms - Ugao gledanja (H°/V°): 170°/170° - HDR10 - HLG |
| Funkcije | - HbbTV - Chromecast - Google pomoćnik - Timeshift Aplikacije: - Netflix - Youtube - Youtube Kids - Prime Video - Google Play Store - Deezer - Spotify - Disney+ - EON - Orion TV |
| Ostali priključci | - CI+ - AV ulaz - RF ulaz - LNB ulaz - Digitalni optički audio izlaz |
| Težina | 9.00 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.