Televizor Tesla 43E635SUS Smart, LED, 4K UHD, 43"(109cm), DVB-T/T2/C/S/S2
4,0
(9)
28.690,00
Poslednja cena
| Dijagonala ekrana | 43'' (109 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | LED |
| Rezolucija ekrana | 4K Ultra HD |
| Smart TV | Da |
| Android | Da |
| HDMI | 4 |
| USB | 2 |
| Garancija | 3 godine |
| Energetski razred | F |
| Karakteristike | - Osvežavanje: 60 Hz - Operativni sistem: Android TV - High Dynamic Range (HDR) - Bluetooth - Dinamički kontrast: 5000:1 - LAN priključak - Vreme odziva: 9 ms - Wi-Fi: Wi-Fi (ugrađen) - Ugao gledanja (H°/V°): 170°/170° - Boja: Crna |
| Ostali priključci | - CI+ - AV ulaz - RF ulaz - LNB ulaz - Digitalni optički audio izlaz |
| Težina | 6.40 kg |
| Uvoznik | COMTRADE DISTRIBUTION |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | 43E635SUS |
| Podaci o uređaju | Preuzmi specifikaciju |
25.490 RSD
NEDOSTUPAN
4,4
(9)
41.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,5
(12)
63.990 RSD
NEDOSTUPAN
27.990 RSD
NEDOSTUPAN
3,9
(9)
24.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,5
(10)
93.990 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 43'' (109 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | LED |
| Rezolucija ekrana | 4K Ultra HD |
| Smart TV | Da |
| Android | Da |
| HDMI | 4 |
| USB | 2 |
| Garancija | 3 godine |
| Energetski razred | F |
| Karakteristike | - Osvežavanje: 60 Hz - Operativni sistem: Android TV - High Dynamic Range (HDR) - Bluetooth - Dinamički kontrast: 5000:1 - LAN priključak - Vreme odziva: 9 ms - Wi-Fi: Wi-Fi (ugrađen) - Ugao gledanja (H°/V°): 170°/170° - Boja: Crna |
| Ostali priključci | - CI+ - AV ulaz - RF ulaz - LNB ulaz - Digitalni optički audio izlaz |
| Težina | 6.40 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.