Televizor LG 70UR80003LJ Smart, LED, 4K UHD, 70"(177cm), DVB-T2/T/C/S2/S
3,9
(13)
104.990,00
Poslednja cena
| Dijagonala ekrana | 70'' (177 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | LED |
| Rezolucija ekrana | 4K Ultra HD |
| Smart TV | Da |
| HDMI | 3 |
| USB | 2 |
| Garancija | 2 godine |
| Energetski razred | F |
| Funkcije | - AI 4K Upscaling - AI Concierge - AI Genre Selection - Game Optimizer & Dashboard - LG ThinQ AI - Apple AirPlay 2 - NVIDIA GeForce NOW - HDR Gaming Interest Group (HGiG) - Apple Homekit - Dynamic Tone Mapping - Filmmaker Mode |
| Ostali priključci | - 1 x optički audio izlaz - 1 x RF (antena) - 1 x satelitski ulaz - 1 x CI+ 2.0 |
| Težina | 28.10 kg |
| Uvoznik | COMTRADE DISTRIBUTION |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | 70UR80003LJ |
| Podaci o uređaju | Preuzmi specifikaciju |
4,6
(10)
99.990 RSD
NEDOSTUPAN
46.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,7
(13)
58.490 RSD
NEDOSTUPAN
4,5
(10)
103.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,1
(13)
76.990 RSD
NEDOSTUPAN
45.990 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 70'' (177 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | LED |
| Rezolucija ekrana | 4K Ultra HD |
| Smart TV | Da |
| HDMI | 3 |
| USB | 2 |
| Garancija | 2 godine |
| Energetski razred | F |
| Funkcije | - AI 4K Upscaling - AI Concierge - AI Genre Selection - Game Optimizer & Dashboard - LG ThinQ AI - Apple AirPlay 2 - NVIDIA GeForce NOW - HDR Gaming Interest Group (HGiG) - Apple Homekit - Dynamic Tone Mapping - Filmmaker Mode |
| Ostali priključci | - 1 x optički audio izlaz - 1 x RF (antena) - 1 x satelitski ulaz - 1 x CI+ 2.0 |
| Težina | 28.10 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.