Televizor LG 50UR78003LK Smart, LED, 4K UHD, 50"(127cm), DVB-T2/C/S2
4,1
(8)
48.990,00
Dostava
Na stanju
Telefon: 032/652-014
| Dijagonala ekrana | 50" (127 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | Direct LED (DLED) |
| Rezolucija ekrana | 4K Ultra HD |
| Smart TV | Da |
| HDMI | 3 |
| USB | 2 |
| Garancija | 2 godine |
| Energetski razred | F |
| Karakteristike | - Operativni sistem: Web OS 23 - α5 AI Processor 4K Gen6 - Osvežavanje: 60 Hz - Odnos stranica: 16:9 - High Dynamic Range (HDR) - 4K HDR10 Pro - Audio Snaga: 20 W 2.0 ch - Dolby Digital - Clear voice Pro |
| Funkcije | - HGIG Mode, Optimizator igara - Elektronski programski vodič (EPG) - Automatsko programiranje - Eko režim - Upravljanje glasom - ThinQ AI - WebOS - ALLM - Simplink - Airplay 2 - Veb pretraživač - Netflik - HBO Max - Disney+ - Apple TV - Amazon Prime |
| Ostali priključci | - WiFi 802.11ac, DLNA - Bluetooth 5.0 - LAN - RJ-45 - Digitalni audio izlaz (optički) - CI+ - HDMI-CEC - HDMI eARC |
| Težina | 14.50 kg |
| Uvoznik | COMTRADE DISTRIBUTION |
| Zemlja porekla | Južna Koreja |
| Model | 50UR78003LK |
| Podaci o uređaju | Preuzmi specifikaciju |
4,7
(13)
58.490 RSD
NEDOSTUPAN
4,4
(14)
69.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,1
(13)
72.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,2
(10)
62.990 RSD
NEDOSTUPAN
45.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,6
(10)
99.990 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 50" (127 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | Direct LED (DLED) |
| Rezolucija ekrana | 4K Ultra HD |
| Smart TV | Da |
| HDMI | 3 |
| USB | 2 |
| Garancija | 2 godine |
| Energetski razred | F |
| Karakteristike | - Operativni sistem: Web OS 23 - α5 AI Processor 4K Gen6 - Osvežavanje: 60 Hz - Odnos stranica: 16:9 - High Dynamic Range (HDR) - 4K HDR10 Pro - Audio Snaga: 20 W 2.0 ch - Dolby Digital - Clear voice Pro |
| Funkcije | - HGIG Mode, Optimizator igara - Elektronski programski vodič (EPG) - Automatsko programiranje - Eko režim - Upravljanje glasom - ThinQ AI - WebOS - ALLM - Simplink - Airplay 2 - Veb pretraživač - Netflik - HBO Max - Disney+ - Apple TV - Amazon Prime |
| Ostali priključci | - WiFi 802.11ac, DLNA - Bluetooth 5.0 - LAN - RJ-45 - Digitalni audio izlaz (optički) - CI+ - HDMI-CEC - HDMI eARC |
| Težina | 14.50 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.