Televizor JVC 43VA3200 Smart, LED, 4K UHD, 43"(109cm), DVB-T2/C/S2
4,0
(6)
33.990,00
Poslednja cena
| Dijagonala ekrana | 43'' (109 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | LED |
| Rezolucija ekrana | 4K Ultra HD |
| Smart TV | Da |
| Android | Da |
| HDMI | 3 |
| USB | 2 |
| Garancija | 3 godine |
| Energetski razred | F |
| Karakteristike | HEVC (H.265) dekoder Osvetljenost: 350 Video: - Super Resolution - Micro Dimming - Hybrid Log-Gamma (HLG) - HDR - Dolby Vision HDR - UHD Upscaler - Način prikaza slike: Dynamic, Game,Sports, Cinema, Natural, User Zvuk: - Audio izlazna snaga: 2x 10W RMS (%10 THD) - Dolby Audio - DTS dekoder: DTS HD - Ekvilajzer: 5 band - Režimi zvuka Kapacitet čuvanja programa (analogno): 200 Kapacitet čuvanja programa (Digitalno S/S2): 10000 Kapacitet čuvanja programa (Digitalno T/T2/C): 800 |
| Funkcije | - Prime Video - Google Play Store - Google Play Movies - Ugrađen Wifi - Ugrađen Chromecast - Ok Google - Preslikavanje ekrana (Miracast): Google Cast - HbbTV - Web pregledač: Downloadable - Netflix - Netflix 4K - Youtube - Youtube 4K |
| Ostali priključci | - VGA (PC in - D-Sub15) - Digitalni audio izlaz optički - RJ-45 - Izlaz za slušalice - CI+ |
| Težina | 7.10 kg |
| Uvoznik | ERG DOO |
| Zemlja porekla | - |
| Model | 43VA3200 |
| Podaci o uređaju | Preuzmi specifikaciju |
25.490 RSD
NEDOSTUPAN
4,5
(12)
63.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,0
(9)
28.690 RSD
NEDOSTUPAN
4,7
(6)
29.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,6
(11)
35.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,4
(12)
27.990 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 43'' (109 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | LED |
| Rezolucija ekrana | 4K Ultra HD |
| Smart TV | Da |
| Android | Da |
| HDMI | 3 |
| USB | 2 |
| Garancija | 3 godine |
| Energetski razred | F |
| Karakteristike | HEVC (H.265) dekoder Osvetljenost: 350 Video: - Super Resolution - Micro Dimming - Hybrid Log-Gamma (HLG) - HDR - Dolby Vision HDR - UHD Upscaler - Način prikaza slike: Dynamic, Game,Sports, Cinema, Natural, User Zvuk: - Audio izlazna snaga: 2x 10W RMS (%10 THD) - Dolby Audio - DTS dekoder: DTS HD - Ekvilajzer: 5 band - Režimi zvuka Kapacitet čuvanja programa (analogno): 200 Kapacitet čuvanja programa (Digitalno S/S2): 10000 Kapacitet čuvanja programa (Digitalno T/T2/C): 800 |
| Funkcije | - Prime Video - Google Play Store - Google Play Movies - Ugrađen Wifi - Ugrađen Chromecast - Ok Google - Preslikavanje ekrana (Miracast): Google Cast - HbbTV - Web pregledač: Downloadable - Netflix - Netflix 4K - Youtube - Youtube 4K |
| Ostali priključci | - VGA (PC in - D-Sub15) - Digitalni audio izlaz optički - RJ-45 - Izlaz za slušalice - CI+ |
| Težina | 7.10 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.