Televizor Vox 43VAQ750B Smart, QLED, 4K UHD, 43"(109cm), DVB-T2/C/S2
4,5
(18)
29.990,00
Poslednja cena
| Dijagonala ekrana | 43'' (109 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | QLED |
| Rezolucija ekrana | 4K Ultra HD |
| Smart TV | Da |
| Android | Da |
| HDMI | 3 |
| USB | 2 |
| Garancija | 3 godine |
| Energetski razred | F |
| Karakteristike | - H.264, H.265 - Thinq Al - Hbbtv - Google Cast - Google Assistant - Višejezični OSD - Tajmer za spavanje |
| Ostali priključci | - 1 x izlaz za slušalice - 1 x digitalni audio izlaz (optički) - Cl slot |
| Težina | 10.50 kg |
| Uvoznik | ERG DOO |
| Zemlja porekla | - |
| Model | 43VAQ750B |
| Podaci o uređaju | Preuzmi specifikaciju |
4,3
(7)
41.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,7
(6)
29.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,0
(6)
33.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,1
(7)
27.990 RSD
NEDOSTUPAN
25.490 RSD
NEDOSTUPAN
4,5
(6)
41.990 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 43'' (109 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | QLED |
| Rezolucija ekrana | 4K Ultra HD |
| Smart TV | Da |
| Android | Da |
| HDMI | 3 |
| USB | 2 |
| Garancija | 3 godine |
| Energetski razred | F |
| Karakteristike | - H.264, H.265 - Thinq Al - Hbbtv - Google Cast - Google Assistant - Višejezični OSD - Tajmer za spavanje |
| Ostali priključci | - 1 x izlaz za slušalice - 1 x digitalni audio izlaz (optički) - Cl slot |
| Težina | 10.50 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.