Televizor Hisense H65E7Q PRO Smart, QLED , 4K UHD, 65"(165 cm), DVB-T/T2/C/S/S2
72.999,00
Poslednja cena
| Dijagonala ekrana | 65" (165 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | QLED |
| Rezolucija ekrana | 3840 x 2160 piksela |
| Smart TV | Da |
| HDMI | x 4 |
| USB | x 2 |
| Garancija | 2 + 3 godine |
| Energetski razred | E |
| Težina | 15.20 kg |
| Uvoznik | Gorenje DOO Beograd |
| Zemlja porekla | - |
| Model | H65E7Q PRO |
101.990 RSD
NEDOSTUPAN
94.990 RSD
NEDOSTUPAN
48.990 RSD
NEDOSTUPAN
39.990 RSD
NEDOSTUPAN
49.999 RSD
NEDOSTUPAN
47.999 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 65" (165 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | QLED |
| Rezolucija ekrana | 3840 x 2160 piksela |
| Smart TV | Da |
| HDMI | x 4 |
| USB | x 2 |
| Garancija | 2 + 3 godine |
| Energetski razred | E |
| Težina | 15.20 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.