Televizor Hisense H55E7NQ Smart, QLED, 4K UHD, 55''(140 cm), DVB-T2/S2
5,0
(13)
47.999,00
Poslednja cena
| Dijagonala ekrana | 55" (140 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | QLED |
| Rezolucija ekrana | 4K Ultra HD |
| Smart TV | Da |
| HDMI | x 3 |
| USB | x 2 |
| Garancija | 2 + 3 godine uz registraciju |
| Energetski razred | E |
| Težina | 11.30 kg |
| Uvoznik | EWECOMP DOO, ZEMUN |
| Zemlja porekla | - |
| Model | H55E7NQ |
49.999 RSD
NEDOSTUPAN
4,5
(16)
39.990 RSD
NEDOSTUPAN
5,0
(12)
41.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,6
(6)
42.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,8
(25)
94.990 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 55" (140 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | QLED |
| Rezolucija ekrana | 4K Ultra HD |
| Smart TV | Da |
| HDMI | x 3 |
| USB | x 2 |
| Garancija | 2 + 3 godine uz registraciju |
| Energetski razred | E |
| Težina | 11.30 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.