Televizor Hisense H43A7NQ Smart, QLED, 4k UHD, 43''(109 cm), DVB-T2/T/C/S2/S
5,0
(12)
41.990,00
Poslednja cena
| Dijagonala ekrana | 43'' (109 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | QLED |
| Rezolucija ekrana | 4K Ultra HD |
| Smart TV | Da |
| HDMI | x 3 |
| USB | x 2 |
| Garancija | 2 + 3 godine uz registraciju |
| Energetski razred | F |
| Težina | 8.70 kg |
| Uvoznik | COMTRADE DISTRIBUTION DOO, NOVI BEOGRAD |
| Zemlja porekla | - |
| Model | H43A7NQ |
5,0
(13)
47.999 RSD
NEDOSTUPAN
49.999 RSD
NEDOSTUPAN
4,9
(12)
24.999 RSD
NEDOSTUPAN
4,8
(10)
24.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,5
(16)
39.990 RSD
NEDOSTUPAN
79.990 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 43'' (109 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | QLED |
| Rezolucija ekrana | 4K Ultra HD |
| Smart TV | Da |
| HDMI | x 3 |
| USB | x 2 |
| Garancija | 2 + 3 godine uz registraciju |
| Energetski razred | F |
| Težina | 8.70 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.