Televizor Hisense 75U7Q PRO Smart, MiniLed, 4K UHD, 75"(190cm), DVB-T/T2/C/S/S2
4,8
(12)
121.499,00
Akcija traje do 23.05.2026 20:59
Poslednja cena
| Dijagonala ekrana | 75'' (190 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | Mini LED |
| Rezolucija ekrana | 4K Ultra HD |
| Smart TV | Da |
| HDMI | 4 |
| USB | 2 |
| Garancija | 5 godina uz registraciju na sajtu proizvođača |
| Energetski razred | D |
| Karakteristike | - Procesor za sliku Hi-View AI Processor - Slika bQuantum Dot - High Dynamic Range (HDR) Da - Local Dimming - 4K Upscaling - MEMC - Ulazno kašnjenje u režimu igre: ≤ 7 ms (4K 120 Hz input) - 3D digitalni filter - MPEG smanjenje šuma - Smanjenje šuma slike |
| Ostali priključci | - CI+ - AV ulaz - 2 x RF ulaz - Audio (L/ R) ulaz - Izlaz za sabvufer - Digitalni optički audio izlaz - Izlaz za slušalice |
| Težina | 42.00 kg |
| Uvoznik | Gorenje DOO Beograd |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | Televizor Hisense 75U7Q PRO |
| Podaci o uređaju | Preuzmi specifikaciju |
4,5
(3)
85.499 RSD
NEDOSTUPAN
4,4
(10)
89.991 RSD
NEDOSTUPAN
74.999 RSD
67.499 RSD
39.999 RSD
35.999 RSD
3,8
(12)
53.999 RSD
NEDOSTUPAN
4,5
(13)
40.499 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 75'' (190 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | Mini LED |
| Rezolucija ekrana | 4K Ultra HD |
| Smart TV | Da |
| HDMI | 4 |
| USB | 2 |
| Garancija | 5 godina uz registraciju na sajtu proizvođača |
| Energetski razred | D |
| Karakteristike | - Procesor za sliku Hi-View AI Processor - Slika bQuantum Dot - High Dynamic Range (HDR) Da - Local Dimming - 4K Upscaling - MEMC - Ulazno kašnjenje u režimu igre: ≤ 7 ms (4K 120 Hz input) - 3D digitalni filter - MPEG smanjenje šuma - Smanjenje šuma slike |
| Ostali priključci | - CI+ - AV ulaz - 2 x RF ulaz - Audio (L/ R) ulaz - Izlaz za sabvufer - Digitalni optički audio izlaz - Izlaz za slušalice |
| Težina | 42.00 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.