Televizor Hisense H75E7NQLED Smart, Mini LED, 4K UHD, 75"(190cm), DVB-T/T2/C/S/S2
4,5
(3)
85.499,00
Akcija traje do 23.05.2026 20:59
Poslednja cena
| Dijagonala ekrana | 75'' (190 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | Mini LED |
| Rezolucija ekrana | 4K Ultra HD |
| Smart TV | Da |
| Android | Ne |
| HDMI | 4 |
| USB | 2 |
| Garancija | 2 + 3 godine uz registraciju |
| Energetski razred | D |
| Karakteristike | - 4K Ultra HD Upscaling - MEMC tehnologija - 3D digitalni filter - Local Dimming - Ulazno kašnjenje u režimu igre: ≤ 11 ms - MPEG smanjenje šuma - Smanjenje šuma slike - eARC - Bluetooth - LAN priključak - Wi-Fi |
| Funkcije | - Deljenje ekrana - Deljenje sadržaja DMP/DMR - Apple Airplay 2 - Youtube - Netflix - Prime Video - Game Center - App Store - VIDAA Free - Deezer - DAZN - Rakuten TV - Youtube Kids - Redbull TV - UEFA TV - Hungama Play - EON - AccuWeather |
| Ostali priključci | - CI+ - Audio L/R ulaz - 2 x RF ulaz - AV ulaz - Digitalni optički audio izlaz - Izlaz za slušalice |
| Težina | 30.00 kg |
| Uvoznik | Gorenje DOO Beograd |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | Televizor Hisense H75E7NQLED |
| Podaci o uređaju | Preuzmi specifikaciju |
4,8
(12)
121.499 RSD
NEDOSTUPAN
4,4
(10)
89.991 RSD
NEDOSTUPAN
74.999 RSD
67.499 RSD
134.991 RSD
NEDOSTUPAN
4,5
(6)
50.399 RSD
NEDOSTUPAN
4,5
(16)
38.699 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 75'' (190 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | Mini LED |
| Rezolucija ekrana | 4K Ultra HD |
| Smart TV | Da |
| Android | Ne |
| HDMI | 4 |
| USB | 2 |
| Garancija | 2 + 3 godine uz registraciju |
| Energetski razred | D |
| Karakteristike | - 4K Ultra HD Upscaling - MEMC tehnologija - 3D digitalni filter - Local Dimming - Ulazno kašnjenje u režimu igre: ≤ 11 ms - MPEG smanjenje šuma - Smanjenje šuma slike - eARC - Bluetooth - LAN priključak - Wi-Fi |
| Funkcije | - Deljenje ekrana - Deljenje sadržaja DMP/DMR - Apple Airplay 2 - Youtube - Netflix - Prime Video - Game Center - App Store - VIDAA Free - Deezer - DAZN - Rakuten TV - Youtube Kids - Redbull TV - UEFA TV - Hungama Play - EON - AccuWeather |
| Ostali priključci | - CI+ - Audio L/R ulaz - 2 x RF ulaz - AV ulaz - Digitalni optički audio izlaz - Izlaz za slušalice |
| Težina | 30.00 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.