Televizor Fox 75WOS630E Smart, DLED, 4K UHD, 75"(190cm),ATV/DTV-C/T/T2/S/S2
4,6
(18)
79.990,00
Poslednja cena
WebOS kao jedan od najboljih operativnih sistema na svetu sa više od 1000 aplikacija među kojima su Netflix, YouTube, Prime Video i magičnim daljinskim upravljačem pruža nezaboravno iskustvo korišćenja vašeg omiljenog TV uređaja.
Ultra HD - Realnost uz kristalno jasnu sliku sa četiri puta više detalja od televizora sa Full HD rezolucijom.
MAGIČNI DALJINSKI I THINQ AI
Magični daljinski upravljač sa najboljim asortimanom kontrola za navigaciju koje možete pronaći. Glasovne komande i funkcija air mouse vam olakšavaju pretragu kroz operativni sistem i pretvaraju korišćenje vašeg TV uređaja u pravu zabavu.
| Dijagonala ekrana | 75'' (190 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | Direct LED (DLED) |
| Rezolucija ekrana | 4K Ultra HD |
| Smart TV | Da |
| HDMI | 3 |
| USB | 2 |
| Garancija | 3 godine |
| Energetski razred | G |
| Karakteristike | - Operativni sistem: webOS - Procesor: Quad Core - Vreme odziva: 8 ms - Ugao gledanja (H°/V°): 178°/178° - PVR - ARM Cortex-A55 quad core - HDR10 - HLG - Snaga zvučnika: 2 x10 W - Dolby Audio - Ultra Surround - Bežična veza: Wi-Fi (ugrađen) - Bluetooth - LAN priključak |
| Funkcije | - Netflix - You Tube - Prime VideoPodržava deljenje ekrana sa mobilnim uređajem i računarom,/li> - Podržava glasovne komande i ThinQ AI - Hbbtv2.0 - Podržava H.265 - Magični daljinski upravljač sa senzorom pokreta - Podržava bežičnu tastaturu i miša - PVR - funkcija snimanja sadržaja - Multijezični meni, uključujući i meni na srpskom |
| Težina | 26.30 kg |
| Proizvođač | Vimport DOO |
| Zemlja porekla | Srbija |
| Model | 75WOS630E |
| Podaci o uređaju | Preuzmi specifikaciju |
4,6
(8)
25.990 RSD
48.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,7
(6)
41.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,7
(10)
59.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,7
(13)
82.990 RSD
NEDOSTUPAN
69.990 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 75'' (190 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | Direct LED (DLED) |
| Rezolucija ekrana | 4K Ultra HD |
| Smart TV | Da |
| HDMI | 3 |
| USB | 2 |
| Garancija | 3 godine |
| Energetski razred | G |
| Karakteristike | - Operativni sistem: webOS - Procesor: Quad Core - Vreme odziva: 8 ms - Ugao gledanja (H°/V°): 178°/178° - PVR - ARM Cortex-A55 quad core - HDR10 - HLG - Snaga zvučnika: 2 x10 W - Dolby Audio - Ultra Surround - Bežična veza: Wi-Fi (ugrađen) - Bluetooth - LAN priključak |
| Funkcije | - Netflix - You Tube - Prime VideoPodržava deljenje ekrana sa mobilnim uređajem i računarom,/li> - Podržava glasovne komande i ThinQ AI - Hbbtv2.0 - Podržava H.265 - Magični daljinski upravljač sa senzorom pokreta - Podržava bežičnu tastaturu i miša - PVR - funkcija snimanja sadržaja - Multijezični meni, uključujući i meni na srpskom |
| Težina | 26.30 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.