Televizor Fox 65WOS640EU Smart, Led, 4K UHD, 65"(165cm), ATV/DTV-C,T,T2,S,S2
48.990,00
Poslednja cena
| Dijagonala ekrana | 65" (165 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | Direct LED (DLED) |
| Rezolucija ekrana | 4K Ultra HD |
| Smart TV | Da |
| Android | Ne |
| HDMI | 3 |
| USB | 2 |
| Garancija | 3 godine |
| Energetski razred | G |
| Karakteristike | - SMART TV: WebOS 6.0 - Quad core: ARM Cortex-A55 quad core - Memorija: 8GB, RAM 1GB - Magični daljinski upravljač sa senzorom pokreta - Podržava: H.265 - Osvetljenost ekrana: 280 cd - Vreme odziva: 8 ms - Pokretna rezolucija: 1000 RMR - Ugao gledanja: 178 stepeni - Snaga zvučnika: 2×10 W - Bluetooth: Da - VESA standard: 400×400 |
| Težina | 20.30 kg |
| Proizvođač | Vimport DOO |
| Zemlja porekla | Srbija |
| Model | Fox65WOS640EU |
4,7
(6)
41.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,7
(15)
35.990 RSD
NEDOSTUPAN
3,8
(6)
23.990 RSD
NEDOSTUPAN
71.490 RSD
NEDOSTUPAN
4,6
(18)
79.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,7
(21)
59.990 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 65" (165 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | Direct LED (DLED) |
| Rezolucija ekrana | 4K Ultra HD |
| Smart TV | Da |
| Android | Ne |
| HDMI | 3 |
| USB | 2 |
| Garancija | 3 godine |
| Energetski razred | G |
| Karakteristike | - SMART TV: WebOS 6.0 - Quad core: ARM Cortex-A55 quad core - Memorija: 8GB, RAM 1GB - Magični daljinski upravljač sa senzorom pokreta - Podržava: H.265 - Osvetljenost ekrana: 280 cd - Vreme odziva: 8 ms - Pokretna rezolucija: 1000 RMR - Ugao gledanja: 178 stepeni - Snaga zvučnika: 2×10 W - Bluetooth: Da - VESA standard: 400×400 |
| Težina | 20.30 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.