Tablet Lenovo M9 HD TB-310XU IPS 9"/OC 2.0GHz/3GB/32GB/8Mpix/LTE/WiFi/Bluetooth 5.1/siva
4,7
(20)
13.941,00
Akcija traje do 23.05.2026 20:59
Poslednja cena
| Platforma | Android |
| Operativni sistem | Android 12 |
| CPU | MediaTek Helio G80 (8C, 2x A75 @2.0GHz + 6x A55 @1.8GHz) |
| Dijagonala ekrana | 9" |
| Rezolucija ekrana | 800x1340 |
| RAM memorija | 3 GB |
| Interna memorija | 32 GB |
| Kamera (zadnja) | 8 MP |
| Kamera (prednja) | 2 MP |
| USB opcije | USB-C |
| Bluetooth | Da |
| WLAN | Da |
| GPS | Da |
| Boja | Siva |
| Baterija | 5100 mAh |
| Dimenzije | 215.43 x 136.76 x 7.99 mm |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 0.34 kg |
| Uvoznik | COMTRADE DISTRIBUTION |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | LenovoM9HDTB-310XU |
4,7
(17)
18.490 RSD
16.641 RSD
4,3
(6)
14.999 RSD
13.499 RSD
4,6
(8)
17.541 RSD
NEDOSTUPAN
13.041 RSD
NEDOSTUPAN
4,5
(16)
13.941 RSD
NEDOSTUPAN
5,0
(15)
14.841 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Platforma | Android |
| Operativni sistem | Android 12 |
| CPU | MediaTek Helio G80 (8C, 2x A75 @2.0GHz + 6x A55 @1.8GHz) |
| Dijagonala ekrana | 9" |
| Rezolucija ekrana | 800x1340 |
| RAM memorija | 3 GB |
| Interna memorija | 32 GB |
| Kamera (zadnja) | 8 MP |
| Kamera (prednja) | 2 MP |
| USB opcije | USB-C |
| Bluetooth | Da |
| WLAN | Da |
| GPS | Da |
| Boja | Siva |
| Baterija | 5100 mAh |
| Dimenzije | 215.43 x 136.76 x 7.99 mm |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 0.34 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.