Tablet Lenovo M10 TB-328FU IPS 10.1"/8C 1.8GHz/3GB/32GB/WLAN/5Mpix/8Mpix/Android 11/siva
4,6
(8)
17.541,00
Akcija traje do 23.05.2026 20:59
Poslednja cena
| Platforma | Android |
| Operativni sistem | Android 11 |
| CPU | Octa core |
| Dijagonala ekrana | 10.1'' |
| Rezolucija ekrana | 1920x1200 piksela |
| RAM memorija | 3 GB |
| Interna memorija | 32 GB |
| Kamera (zadnja) | 8 MP |
| Kamera (prednja) | 5 MP |
| NFC | Ne |
| Bluetooth | Da |
| WLAN | Da |
| GPS | Da |
| Boja | Siva |
| Baterija | 5100 mAh |
| Dimenzije | 239.4x 8,5 x 158,6 |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 0.46 kg |
| Uvoznik | COMTRADE DISTRIBUTION |
| Zemlja porekla | - |
| Model | M10 TB-328FU |
5,0
(15)
14.841 RSD
NEDOSTUPAN
4,7
(20)
13.941 RSD
NEDOSTUPAN
4,5
(16)
13.941 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Platforma | Android |
| Operativni sistem | Android 11 |
| CPU | Octa core |
| Dijagonala ekrana | 10.1'' |
| Rezolucija ekrana | 1920x1200 piksela |
| RAM memorija | 3 GB |
| Interna memorija | 32 GB |
| Kamera (zadnja) | 8 MP |
| Kamera (prednja) | 5 MP |
| NFC | Ne |
| Bluetooth | Da |
| WLAN | Da |
| GPS | Da |
| Boja | Siva |
| Baterija | 5100 mAh |
| Dimenzije | 239.4x 8,5 x 158,6 |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 0.46 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.