Tablet Lenovo M8 HD TB-300FU IPS 8"/QC 2.0GHz/3GB/32GB/2Mpix/5Mpix/WLAN/Bluetooth 5.0/siva
4,5
(16)
13.941,00
Akcija traje do 23.05.2026 20:59
Poslednja cena
| Platforma | Android |
| Operativni sistem | Android 12 (Go edition) |
| CPU | Quad-core 2.0 GHz Cortex-A53 |
| Dijagonala ekrana | 8.0'' |
| Rezolucija ekrana | 1280x800 piksela |
| RAM memorija | 3 GB |
| Interna memorija | 32 GB |
| Kamera (zadnja) | 5 MP |
| Kamera (prednja) | 2 MP |
| USB opcije | USB-C |
| NFC | Ne |
| Bluetooth | Da |
| WLAN | Da |
| Boja | Siva |
| Baterija | 5100 mAh |
| Dimenzije | 197.97 x 119.82 x 8.95 mm |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 0.32 kg |
| Uvoznik | COMTRADE DISTRIBUTION |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | M8 HD TB-300FU |
4,7
(20)
13.941 RSD
NEDOSTUPAN
4,6
(18)
13.941 RSD
NEDOSTUPAN
4,6
(8)
17.541 RSD
NEDOSTUPAN
4,3
(6)
14.999 RSD
13.499 RSD
4,7
(17)
18.490 RSD
16.641 RSD
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Platforma | Android |
| Operativni sistem | Android 12 (Go edition) |
| CPU | Quad-core 2.0 GHz Cortex-A53 |
| Dijagonala ekrana | 8.0'' |
| Rezolucija ekrana | 1280x800 piksela |
| RAM memorija | 3 GB |
| Interna memorija | 32 GB |
| Kamera (zadnja) | 5 MP |
| Kamera (prednja) | 2 MP |
| USB opcije | USB-C |
| NFC | Ne |
| Bluetooth | Da |
| WLAN | Da |
| Boja | Siva |
| Baterija | 5100 mAh |
| Dimenzije | 197.97 x 119.82 x 8.95 mm |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 0.32 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.