Šerpa Metalac Princ 22 sa poklopcem
2.290,00
Dostava
Na stanju
Telefon: 032/819-528
| Garancija | 2 godine |
| Zapremina | 4,5 l |
| Prečnik | 22 cm cm |
| Karakteristike | - Unutrašnji premaz: Emajl |
| Težina | 0.80 kg |
| Uvoznik | - |
| Zemlja porekla | - |
| Model | Princ 22 sa poklopcem |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Garancija | 2 godine |
| Zapremina | 4,5 l |
| Prečnik | 22 cm cm |
| Karakteristike | - Unutrašnji premaz: Emajl |
| Težina | 0.80 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.