Džezva Metalac 12
2.260,00
Dostava
Na stanju
Telefon: 032/819-528
| Garancija | 2 godine |
| Zapremina | 1,2 l |
| Prečnik | 13 cm cm |
| Karakteristike | - Broj kafa: 12 - Materijal: Emajl na čeličnom limu |
| Težina | 0.60 kg |
| Uvoznik | - |
| Zemlja porekla | - |
| Model | 12 |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Garancija | 2 godine |
| Zapremina | 1,2 l |
| Prečnik | 13 cm cm |
| Karakteristike | - Broj kafa: 12 - Materijal: Emajl na čeličnom limu |
| Težina | 0.60 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.