Džezva Metalac Spring 7
1.390,00
Dostava
Na stanju
Telefon: 032/819-528
| Garancija | 2 godine |
| Zapremina | 0,7 l |
| Prečnik | 11 cm cm |
| Karakteristike | - Broj kafa: 7 - Materijal: Emajl na čeličnom limu |
| Težina | 0.50 kg |
| Uvoznik | - |
| Zemlja porekla | - |
| Model | Spring 7 |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Garancija | 2 godine |
| Zapremina | 0,7 l |
| Prečnik | 11 cm cm |
| Karakteristike | - Broj kafa: 7 - Materijal: Emajl na čeličnom limu |
| Težina | 0.50 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.