Seckalica Vox MC416
4,8
(10)
2.117,00
Akcija traje do 23.05.2026 20:14
Dostava
Dostava - 300,00 RSD
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Boška Petrovića 28 | 032/663-050 | |
| Lučani | Jugoslovenske Armije 6 | 032/819-528 | |
| Ivanjica | Bukovica 67A | 032/652-014 | |
| Ivanjica | Centralni magacin |
| Snaga | 300 W |
| Zapremina posude | 1 l |
| Boja | Siva |
| Garancija | 2 godine |
| Karakteristike | - Broj brzina 2 - Broj noževa 2 -Seče tvrdo povrće, - Bez BPA komponenata, - Svi delovi se peru u sudomašini |
| Težina | 1.62 kg |
| Uvoznik | ERG DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | MC416 |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Snaga | 300 W |
| Zapremina posude | 1 l |
| Boja | Siva |
| Garancija | 2 godine |
| Karakteristike | - Broj brzina 2 - Broj noževa 2 -Seče tvrdo povrće, - Bez BPA komponenata, - Svi delovi se peru u sudomašini |
| Težina | 1.62 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.