Seckalica Vox MC390
4,1
(12)
2.490,00
Dostava
Dostava - 300,00 RSD
Na stanju
Telefon: 031/38-25-360
Telefon: 032/819-528
Telefon: 032/652-014
Čačak
Gospodar Jovanova 21
Telefon: 032/34-77-34
Ivanjica
Centralni magacin
| Snaga | 300 W |
| Zapremina posude | 1 l |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 1.62 kg |
| Uvoznik | Erg DOO |
| Zemlja porekla | - |
| Model | MC390 |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Snaga | 300 W |
| Zapremina posude | 1 l |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 1.62 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.