Seckalica Vox MC400
4,7
(11)
2.117,00
Akcija traje do 23.05.2026 20:14
Dostava
Dostava - 300,00 RSD
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Čačak | Gospodar Jovanova 21 | 032/34-77-34 | |
| Ivanjica | Centralni magacin |
Čačak
Gospodar Jovanova 21
Telefon: 032/34-77-34
Ivanjica
Centralni magacin
| Snaga | 300 W |
| Zapremina posude | 1 l |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Ostalo | - Broj noževa - 2 - Seče tvrdo povrće, bez BPA komponenata, svi delovi se peru u sudomašini osim baze |
| Težina | 1.62 kg |
| Uvoznik | ERG DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | MC400 |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Snaga | 300 W |
| Zapremina posude | 1 l |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Ostalo | - Broj noževa - 2 - Seče tvrdo povrće, bez BPA komponenata, svi delovi se peru u sudomašini osim baze |
| Težina | 1.62 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.