Seckalica Vox MC05
4,6
(13)
2.990,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Snaga | 350 W |
| Zapremina posude | 2 l |
| Boja | Crna / Siva |
| Garancija | 2 godine |
| Karakteristike | - Broj noževa: 4 - Broj brzina: 2 |
| Težina | 1.77 kg |
| Uvoznik | ERG DOO, ŠIMANOVCI |
| Zemlja porekla | - |
| Model | MC05 |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Snaga | 350 W |
| Zapremina posude | 2 l |
| Boja | Crna / Siva |
| Garancija | 2 godine |
| Karakteristike | - Broj noževa: 4 - Broj brzina: 2 |
| Težina | 1.77 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.