Pekara Tefal PF2101
4,1
(10)
14.792,00
Akcija traje do 31.05.2026 10:38
Dostava
Na stanju
Telefon: 032/652-014
Čačak
Gospodar Jovanova 21
Telefon: 032/34-77-34
Uživajte u domaćem hlebu svakog jutra! Veoma je lako za upotrebu: samo stavite sastojke prateći uputstvo i podesite aparat. Pain Doré radi umesto vas.
12 automatskih programa će vam omogućiti pripremu hleba kod kuće:
| Snaga | 700 W |
| Broj preprogramiranih opcija | 1 godina |
| Veličina hleba od | 500 g |
| Veličina hleba do | 1000 g |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 2.30 kg |
| Uvoznik | MALI KUĆNI APARATI DOO |
| Zemlja porekla | Francuska |
| Model | PF2101 |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Snaga | 700 W |
| Broj preprogramiranih opcija | 1 godina |
| Veličina hleba od | 500 g |
| Veličina hleba do | 1000 g |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 2.30 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.